5 apr 2023

Onze Stichting mocht een mooie gift ontvangen van de Carnisse Haven kerk te Barendrecht: de opbrengst van de collecten die bij de sobere maaltijden in de veertigdagentijd zijn gehouden.

Dankzij een mooie gift eropuit!

 

Wij waren zeer verheugd dat Ada v.d. Meijden ( werkgroep sobere Maaltijden CH ) onze Stichting ” Vrienden van De Elf Ranken ” had voorgedragen als collectedoel. Zelf heeft ze ook goede contacten met het verzorgingshuis.
Bij de sobere maaltijden konden wij onze projecten laten zien via een presentatie van “De Stichting Vrienden” en wat wij nu al weer 43 jaar doen. De donatie van € 700,- werd, nadat alle sobere maaltijden waren gehouden, overhandigd. Het verzorgingshuis De Elf Ranken viert op 17 mei haar 50 jr jubileum en op het verlanglijstje staan zes rolstoelen voor bij de receptie. De donatie is een prachtig cadeau om hieraan te besteden en om hier alvast één rolstoel van te kopen, aldus de voorzitter Cees Versendaal. De Stichting is erg dankbaar voor deze prachtige gift.